Açık Pzt.-Cmt. 10.00-18.00
Email info@dijithink.com Ara! 0252 316 81 17
Açık Pzt.-Cmt. 10.00-18.00
Email info@dijithink.com Ara! 0252 316 81 17

Adwords Danışmanı

Adwords Danışmanı,  Dijithink’de kurumsal firmalara başarı odaklı hizmet vermektedir. Google Adwords, pek çok kişi tarafından bilinmekte ve kullanılmaktadır. Elbette bu panel doğru kullanıldığı takdirde yeterli verimin alınması da yadsınamaz bir gerçektir. Kişiler ya da firmalar Google Adwords üzerinden gerekli bütçeyi transfer ederek SEO‘ya ihtiyaç kalmadan geniş kitlelere yayılabilmektedir Adwords danışmanının önemi tam da bu noktada artmaktadır. Özellikle yeni kurulan işletmeler aylarca kendilerinin tanınmasını beklemek yerine Adwords üzerinden bütçe ayırıp reklam vererek adlarını ya da ürünlerini kolayca duyurabilmektedir, sadece firmalar değil, kişilere de hitap etmektedir. Esnaf, orta ölçekli işletmeler ya da kurumsal firmalar bu sistemden kolayca faydalanabilmektedir.

Adwords Danışmanının Önemi

Danışmanının önemi diğer bir aşamada ürünlerin duyurulabilmesi yönünden de etkilidir. Bütçenizi doğru kullanarak ve reklamınızı kaliteli hale getirerek daha geniş kitlelere erişmenizi sağlar.
Google Adwords kullanımı kolay olan ve hızlı çalışan bir sistemdir. Kullanıcılar açmış oldukları  hesaplara minimum 15 TL olacak şekilde ödeme gerçekleştirir ve anahtar kelime analizi yapar. Belirlenen anahtar kelimeler ile müşteriler reklam metnine, sonrasında ise siteye ulaşır. SEM’in önemi tam bu noktada ortaya çıkmaktadır. Çünkü siyah kazak satan pek çok site varken, hiç bilinmeyen bir sitedeki siyah kazağın satılma olasılığı Adwords reklamları ile %60 oranında artmaktadır. Bu da çok büyük firmalar ile birlikte bile rekabet edilebileceği anlamını taşımaktadır. Google Adwords ile esnaf ve kurumsal firma bile aynı sayfada yarışabilmektedir.

Leave a Reply