Açık Pzt.-Cmt. 10.00-18.00
Email info@dijithink.com Ara! 0252 316 81 17
Açık Pzt.-Cmt. 10.00-18.00
Email info@dijithink.com Ara! 0252 316 81 17

İnstagram’da Reklam Vermek son dönemlerde oldukça talep gören bir reklam biçimidir. İnstagram, Facebook kadar geniş hedef kitlesine sahip olan bir sosyal medya platformudur. Bu noktada Facebook’ta olduğu gibi Instagram üzerinden de ticaret yapma ya da reklam verme durumu söz konusu olabilmektedir. Instagram reklamları ile firma ya da kişiler ürün ve hizmetlerini saniyeler içerisinde farklı kişilere ya da kurumlara duyurabilme şansına sahiptir. Bunun için sadece doğru analizlerin yapılması gerekmektedir.

instagram-reklam-vermek

İnstagram’da Reklam Verme Bütçesi

Dijithink Dijital Reklam Ajansı, instagramda sponsorlu reklam verme konusunda müşterilere gereken desteği ve hizmeti sağlamaktadır. Hangi ürünlerin ya da markanın hangi saatler içinde hangi hedef kitleye yansıtılacağına dair analizler sağlanır ve bütçe ayarlaması yapılır. Reklam hizmetleri için verilen fiyat teklifleri kabul gördüğü takdirde ajanslar müşteri ile anlaşma koşullarına göre reklam yayınlarına başlamaktadır. Bu durum tamamen anlaşma durumuna kalmıştır.

İnstagram reklamları, Facebook reklamları ile benzemektedir ama hedef kitleleri farklılık gösterebilir. Bu nedenle de alınacak verim hemen hemen aynıdır denebilir. Müşterilerin verim alabilmesi ve dönüşlerin sağlanabilmesi için uzman sosyal medya danışmanları ile çalışmak yerinde bir karar olacaktır. Instagram reklamları sayesinde yeni kurulan bir firma bile ayarlanan bütçeye göre binlerce hatta yüz binlerce kişiye ulaşabilme şansını yakalamaktadır. Uzman kişiler ile çalışıldığı takdirde ise bu sayı milyonları bulabilecek kadar da yükselmektedir.

Siz de firmanızı ve ürününüzü İnstagram’da geniş kitlelere yaymak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Leave a Reply