Açık Pzt.-Cmt. 10.00-18.00
Email info@dijithink.com Ara! 0252 316 81 17
Açık Pzt.-Cmt. 10.00-18.00
Email info@dijithink.com Ara! 0252 316 81 17

İstanbul Sosyal Medya Ajansı

İstanbul Sosyal Medya Ajansı Dijithink, pek çok firmaya hizmet sunmakta ve hesaplarınızı en iyi şekilde yönetmektedir. Dijital medya ajanslarından biri olan Dijithink, İstanbul’da marka ve kişilere yönelik hesap ve reklam yönetimi sağlamaktadır.

İstanbul Reklam Ajansı yönünden fazla olduğundan zorlaşan bu seçimler, yerini farklı noktalara göz atmaya bırakmaktadır. Dijithink, firmanızı ya da markanızın tüm sosyal medya yönetimlerini sağlayarak hedeflediğiniz kişilere erişmenizi sağlıyor. Sosyal medya uzmanlarımız firmanızın hesapları ve reklamları ile ilgilenmektedir. Hesaplarınızda bulunan takipçilerin artırılması, hesapların aktif tutulması, firma ya da ürünlerin geniş kitleler ile buluşması gibi faktörler reklam ajanslarının kapsamına girmektedir.

İstanbul Sosyal Medya Ajansı

Dijithink bu noktada dikkatli çalışmalar gerçekleştirmekte ve sağlam referanslar toplamayı hedeflemektedir. Portfolyo ne kadar kuvvetli olursa, o ajansı seçecek olan müşteri sayısı da o derece fazla olacaktır. Bu nedenle de sosyal medya alanında yapılan çalışmalar müşteri prestiji de düşünülerek sağlanmaktadır. Sosyal medya ajansları, firmaların kendini tanıtması için yardımcı olurken aynı zamanda prestijlerinin yükselebilmesi için de gerekli çalışmaları sağlamaktadır.

En Çok Hangi Siteler Kullanılıyor?

Ocak 2017 verilerine göre 80.02 milyon nüfusa sahip olan Türkiye’de 48 milyon’dan internet kullanıcısı var. Mobil cihaz kullanan kişi sayısı ise tam 42 milyon. Bu sonuçlara göre Türkiye nüfusunun yarısından fazlası aktif internet kullanıcısıdır. Türkiye’de ise kullanıcı bazlı yapılan istatistiklere göre en çok kullanılan sosyal medya kanalı YouTube, bunu sırasıyla Facebook, İnstagram ve Twitter takip ediyor.

Leave a Reply