Açık Pzt.-Cmt. 10.00-18.00
Email info@dijithink.com Ara! 0252 316 81 17
Açık Pzt.-Cmt. 10.00-18.00
Email info@dijithink.com Ara! 0252 316 81 17

Ücretsiz En Yeni 5 WordPress Tema Önerisi

Ücretsiz En Yeni 5 WordPress Tema Önerisi sayesinde siteleriniz için ücretsiz temalar edinebilirsiniz. Dünyada milyonlarca site tarafından kullanılan WordPress altyapısı kolay kullanılabilir paneli sayesinde yoğun talep görmeye devam ediyor. WordPress internet sitelerinin göz alıcı yönü ise sayısız ücretsiz temaya erişebiliyor olmak. Bugün size 2018’te güncellenen 5 ücretsiz WordPress temasını tanıtacağız.

Ücretsiz En Yeni 5 WordPress Tema Önerisi

1-Magazine Saga
wordpress-haber-temasi

9 Ocak 2018’te Themesaga tarafından yayınlanan Magazine Saga teması oldukça göz alıcı özelliklere sahip responsive bir temadır. Magazine Saga teması haber siteleri, kişisel bloglar ve dergiler için mükemmel bir tema özelliği taşıyor. Hızlı yüklenmesi ve içeriklerin kolay okunabilir olması açısından tercihiniz olabilir.

2-Alante Magazine
kurumsal-tema

7 Ocak 2018 tarihinde yayınlanan Alante Magazine, kurumsal firmalar ve blog siteleri için ideal bir temadır. Kod bilginiz olmadan da tema üzerinden değişiklikler yapabileceğiniz Alante Magazine, göz alıcı slayt alanı ve slayt altı kutucukları ile size göz alıcı bir site deneyimi sunuyor.

3-Businessup
kurumsal-wordpress-temasi

Kurumsal firma, danışmanlık, kripto para, ajans, hukuk ve finans siteleri için kullanabileğiniz Businessup, kolay kullanılabilir tema yönetimi sayesinde kodlama bilmesiniz dahi kullanabileceğiniz bir temadır.

4-Veayo
kisisel-blog-temasi

Kişisel bloglarınız için minimal bir tasarıma sahip olan Veayo, SEO‘ya uyumlu yapısıyla sizi mest edecek. Kolay okunabilir bir tema olmasından dolayı öykülerinizi, hikayelerinizi, makalelerinizi kısacası yazı içerikli bloglarınıza uygulayabileceğiniz bir WordPress teması.

5-Open Store
wordpress-eticaret-temasi

OpenStore teması WordPress altyapısı ile e-ticaret sistemi kurmak isteyenler için. FontAwesome desteği bulunan bu temada kolayca WooCommerce entegresi sağlayabilirsiniz. Birçok eklenti ile uyumlu şekilde çalışan OpenStore, SEO dostu yapısı ile firmalara ve kişilere iyi bir deneyim sunacaktır.

WordPress Sitemap Eklentileri konumuza göz attınız mı?

1 Response
  1. İsa Kerem Koç

    Özellikle Businessup teması Bitcoin ve diğer altcoinler ile ilgili bir haber yada blog açmak isteyenler için gayet kullanışlı bence.

Leave a Reply