Fikirlerimiz öne geçirir.

Instagram Feed

Arama Motoru Optimizasyonu

0

SEO Hizmetlerimiz  üç önemli alana odaklanarak işinizin büyümesine yardımcı olabilir :

Yüksek Arama Motoru Sıralaması

Şirketimiz hem etik hem de sonuç odaklı bir arama motoru optimizasyon hizmeti tasarlamıştır. Arama motorlarında doğru anahtar kelimeler için doğru kitlelere göre fark edilmenize yardımcı olacak en yeni araçları, stratejileri ve eğilimleri kullanıyoruz.

Kaliteli Web Sitesi Trafiği

Doğru anahtar kelimeler için daha yüksek arama sıralaması, web sitenizin aldığı trafik miktarı ve trafik kalitesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Milyonlarca tüketici, ihtiyaç duydukları ürünleri ve hizmetleri aramak için Google’ı günlük olarak kullanıyor. İşletmeniz için alakalı aramalar yapıldığında hedefimiz, aramanızın şirketinizin web sitesini içermesidir.

Ölçülebilir Sonuçlar

SEO kampanyanızın sunumlarında ve sonuçlarında şeffaflık hiç kuşkusuz gelir. Dijithink aylık olarak, kampanyanızın başarısıyla ilgili ayrıntılı verileri temiz ve net bir şekilde ayıran SEO raporları sunar. Artan arama motoru konumları, trafik, kaynaklar, yönlendirmeler kaynakları, özel hedefler ve daha fazlası gibi bilgiler standart olarak gelir.

blank

5 Aşamadan Oluşan Kanıtlanmış SEO Süreci

1. Aşama: İş Değerlendirme ve Saha Analizi

İşletmenize, hedef kitlenize ve hedeflerinize aşina olun. Ardından, sitenin zayıf yönlerini ve güçlü yönlerini keşfetmek için mevcut sitenin içeriğini, eşlemesini, kodunu ve anahtar kelime yoğunluğunu analiz ederiz.

2. Aşama: Strateji ve Hedef Geliştirme

Mevcut sitenizi almak ve hedef kitlenizin en çok kullandığı anahtar kelimeler için rekabette üst sıralarda yer almaya başlayacak bir siteye dönüştürmek için özelleştirilmiş bir plan geliştiriyoruz.

3.Aşama: Kurulum

Araçlar, gösterge panoları ve analitik sistemler gibi SEO teknik ön koşullarının uygulanması, böylece optimizasyon başarınızın bir adımını kaçırmıyoruz.

4. Aşama: Optimizasyon Yürütme

Sitenizin kodunu, içeriğini, mimarisini, eşlemesini, anahtar kelime kullanımını ve daha fazlasını temizlemekten oluşan site içi ve sayfa optimizasyon stratejilerinin uygulanması.

5.Aşama: Devam Eden Optimizasyon

Şirketinizde kalıcı başarı sağlamak için sürekli sayfa optimizasyonu, blog oluşturma, bağlantı kurma, danışmanlık ve strateji sağlıyoruz.