Fikirlerimiz öne geçirir.

Instagram Feed

Sosyal Medya Reklamları

0

Dijithink Dijital Reklam Ajansı olarak sosyal medya reklamlarıyla sizi hedef kitlenize ulaştırıyoruz!

Tam demografinize reklam verin:

Sosyal medya üzerinden reklam vermek güçlüdür çünkü demografik bilgilerinizi tam olarak hedefleyebilirsiniz. Aşağıdakilere göre insanlara ulaşmanıza yardımcı olabiliriz:

  • Demografi: İnsanlara ilgi alanlarına ve çevrimiçi davranışlarına göre hedefli reklamlar yayınlayın. Belirli yaşları, yerleri, gelir düzeylerini ve daha fazlasını hedefleyebiliriz!
  • E-posta Listeleri: E-posta listenizi bize gönderin; e-posta veritabanınıza özel reklamlar yayınlayabiliriz. Önceki müşterilerin veya müşterilerin e-postalarına sahipseniz, satışları ve yeni yönlendirmeleri tekrarlamak için merhaba deyin.
  • Web Sitesi Ziyaretçileri: Web sitenize yeniden hedefleme pikselleri ekleyin ve en son web sitesi ziyaretçilerine reklam verin. Ziyaretçilerin yalnızca% 1-2’si ilk ziyaretlerinde dönüşüm sağlar. Dönüşüm oranınızı artırmak için yeniden hedeflemeyi kullanırız.

Sosyal medya reklamcılığı ile hızlı sonuçlar alın:

Sosyal medya reklamcılığı hizmetlerimiz sonuçlarınızı hızlandırıyor. İnsanlara anında ulaşabilirsiniz. Bu, takipçiler, katılım ve web sitesi trafiğini hızlı bir şekilde oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Ne kadar fazla reklam sunabilirseniz, o kadar çok insana ulaşabiliriz. Daha fazla insana ulaşırken, daha fazla farkındalık, trafik ve satış için kapıyı açıyorsunuz.