Fikirlerimiz öne geçirir.

Instagram Feed

Sosyal Medya Yönetimi

0

 

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetlerimiz, işletmenizin  marka bilinirliği, ilişkiler ve web sitesi trafiği geliştirmesine yardımcı olur .

Marka Farkındalığı Geliştirme (Takipçi):

Takipçilerinizi sosyal medyada büyütmek, dönüşümlerinizi arttırmanıza yardımcı olacaktı. Takipçilerinizin, tipik müşterilerinizin demografik özellikleri, ilgi alanları ve davranışlarıyla eşleşmesini sağlayacağız.

İlişkiler Oluştur (Katılım):

Kitlenizle ilişki kurarak güçlü bir bağlantı kurduğunuzda, sizden satın alma olasılıkları daha yüksektir. Sosyal medya yayınlarınızdaki katılımınızı (beğeniler, yorumlar vb.) Artırmanıza yardımcı olacağız. Ne kadar ilgi duyarsanız, bağlantınız o kadar güçlü olur, hedef kitlenizle.

Web Sitesi Ziyaretlerini Arttırma (Trafik):

Web sitenizin trafiğini artırmak, potansiyel müşterileri ve satışları doğrudan etkileyecektir. Web sitenize yüksek miktarda trafik çeken sosyal medya reklam kampanyaları geliştirmeye odaklanacağız. Dönüşümleri artırmak için, en son web sitesi ziyaretçilerinin önünde kalabilmek için reklamları yeniden hedefleyebiliriz.

Sosyal Medya Pazarlama Sürecimiz

# 1: Hesabınıza Özel Bir Sosyal Medya Yöneticisi Atama

Stratejinizi geliştirmek ve uygulamak için size özel bir sosyal medya yöneticisi atanacaktır. Bu kişi işinizi öğrenecek ve birincil bağlantınız olacak. Sosyal medya yöneticinizle günlük olarak e-posta yoluyla iletişim kurabilecek veya soru sorabileceksiniz.

# 2: İşinize Özel Sosyal Medya Stratejisi Geliştirin

Kampanyanızla yapacağımız ilk adım araştırma yapmak ve stratejinizi geliştirmek. Rekabetçi bir analiz yapacağız, bir alıcının kişisini geliştireceğiz ve etkin bir içerik stratejisi tanımlayacağız. Kampanyanızın size başarıya giden yol haritasını göstermesi için reklam stratejileri ve dönüşüm hedefleri de geliştireceğiz.

# 3: İçerik Takvimleri ve Reklamları Geliştirin

Geliştirdiğimiz strateji konusunda hemfikir olduğunuzda, uygulamaya başlayacağız. Markanıza özgü sosyal medya içeriği ve reklamlar geliştireceğiz. Kalite güvencesi için bu içerik aylık bir içerik takvimi içinde hazırlanabilir. Herhangi bir şey yayına girmeden önce inceleme ve onaylama olanağına sahip olacaksınız.

# 4: Büyüme Optimizasyonu ve Günlük Bakım

Sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz günlük yönetim ve büyüme optimizasyonunu içermektedir. Tüm sosyal medya etkinliklerini izliyoruz (yorumlar, mesajlar ve yorumlar) ve 24 saat içinde yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, kanallarınızı büyütmek için organik taktikler (hashtagler, takipler, yarışmalar vb.) Kullanacağız.

# 5: Raporlama ve İletişim

Sosyal medya yöneticiniz incelemeniz için aylık raporlar hazırlayacaktır. Kampanyanızın ilerleyişini istediğiniz zaman görüntülemek için raporlama yazılımımıza 7/24 erişebileceksiniz. Toplantılar açısından, ilerlemek için haftalık, iki haftada bir veya aylık toplantılar düzenleyebiliriz.