Fikirlerimiz öne geçirir.

Instagram Feed

SEO Uzmanlığı

seo-uzmanlığı

SEO, arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı olmak üzere ikiye ayrılır. SEO’nun temel amacı, arama motorlarında yükselmek, yani ‘ilk sıraya çıkmak’tır. Bir diğer amaç ise sitede yer alan hizmet, bilgi ya da satışların daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlamaktır. İnternetin, ekonomik anlamdaki gücünün artması üzerine SEO, büyük bir önem kazanmış, hızlı biçimde yaygınlaşmaya başlamıştır.

Sitelerin ve sayfaların arama motorlarında üst sırada yer alması da elbette SEO uyumluluğu ile ilgilidir.

Eğer büyük kitlelere ulaşmak, daha fazla maddi kazanç sağlamak, büyük bir tanınırlık elde etmek, alanınızda markalaşmak ve unutulmayacak bir manevi kazanç istiyorsanız siz de SEO yapmalısınız.

Sizin için SEO hizmetini uzman bir biçimde vermekteyiz. Güvenilir, dinamik ve işinde uzman olan ekibimiz ile sitenizi SEO uyumlu olarak insanlara sunabiliriz. Böylelikle siz de arama motorlarında ilk sırada yer alacak, günden güne popülaritenizi arttıracaksınız.

Arama sonuçları listelenirken, arama motorları tarafından, algoritmik bir yapı kullanılıyor. Bu sebeple, biz; yazmış olduğunuz sayfaları bu duruma dikkat ederek, tamamen hatasız bir şekilde oluşturuyoruz.

Bizim için SEO’ ya başlamadan önce yapılması gereken ilk ve en önemli şey anahtar kelime araştırmasıdır. Doğru bir anahtar kelime araştırması ve uygulaması sizi istediğiniz verime ve hayal ettiğiniz hedefe ulaştıracaktır.

Sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlamak için yaptığımız bir diğer önemli etkinlik ise backlinktir. Backlink sayesinde arama motorları, sitenizi daha çok ziyaret eder. Sitenize zararlı olan ve sitenizde bulunan doğal olmayan backlinkleri ortadan kaldırıyoruz. Sonrasında size yeni, doğal görünümlü backlink veriyoruz. Size vereceğimiz bu backlink sayesinde oluşan büyük değişimi kısa zamanda göreceksiniz.

Site taglarını özenle seçiyor, H1 ve H2 tagı özenle kullanıyoruz ve hatasız kodlama yapıyoruz. Sayfa içi ve sayfa dışı linklere büyük önem gösteriyoruz. Web siteniz için çok önemli olan ve web sitenizin tüm linklerini içinde bulunduran bir site haritası yaratıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey ise özgün içerikler yazmak oluyor.

Fiyatlarımız da gayet uygundur. Bizimle iletişime geçerek fiyat ve yapılacak işlemler hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın, uyguladığımız işlemler sonucunda internet dünyasındaki ölümsüzlüğünüzü kesinleştirmiş olacaksınız.